Дизни Мики Маус Момчиња Маица за Мали Деца И Мали Деца – Зелена/Црвена/Сива/Сина/Жолта
  • Неодамнешно

Дизни Мики Маус Момчиња Маица за Мали Деца И Мали Деца – Зелена/Црвена/Сива/Сина/Жолта

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

60% Памук, 40% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Облечете Го Вашето Мало Момче со Оваа Удобна И Кул Кошула На Дизни Мики Маус за Мали Деца и Мали Момчиња. Совршени Блузи, Маици и Кошули На Момчињата На Дизни. Изберете Помеѓу Една Стилска Сина и Зелена Боја За Вратоврска Мики Маус Кошула Со Кратки Ракави, Една Симпатична Портокалова Боја За Вратоврска Мики Маус Кошула Со Кратки Ракави, Една Сива Кошула Со Кратки Ракави Со Мики Маус, Една Жолта Боја За Вратоврска Мики Маус Кошула Со Кратки Ракави или Една Сина Боја За Вратоврска Мики Маус Кошула Со Кратки Ракави. Облечете Го Вашето Мало Момче Во Оваа Удобна И Симпатична Маица за Мали Деца и Мали Момчиња Со Неговиот Омилен Лик На Дизни; Мики Маус! Совршен како 12 Месеци Момче Облека, 18 Месеци Момче Облека, 2t Момче Облека, 3t Момче Облека, 4t Момче Облека, 5t Момче Облека, Големина 4 Момче Облека, Големина 5 Момче Облека, Големина 6 Момче Облека И Големина 7 Момче Облека. Совршена Облека за Пролетната И Летната Сезона. Идеален Подарок за Вашиот Син или Внук. Тој Ќе Изгледа Апсолутно Симпатично! Совршен Подарок За Родендени, Божиќ И Многу Други Прилики на Мики Маус! Усогласете Ја Облеката На Вашето Дете Со Неговите Омилени Играчки На Мики Маус, Играчки На Клубот Мики Маус, Чевли На Мики Маус, Ранец На Клубот Мики Маус, Украси За Забави На Мики Маус, Уши На Дизни, Материјали за Роденден На Мики Маус и Костим на Мики Маус. Официјално Лиценциран Дизни Мики Маус Момче Облека.