Winco SPSCS 44202 Големина Цврст Капак, Нерѓосувачки Челик, Среден
  • Неодамнешно

Winco SPSCS 44202 Големина Цврст Капак, Нерѓосувачки Челик, Среден

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Производите на винко се направени за да ги задоволат високите барања на кујната Доверлив и сигурен. Производите на винко се движат од маса до кујнски прибор до материјали за подготовка на храна. Производите на винко ги користат сите експерти за прехранбена и угостителска индустрија ширум светот. Добар квалитет на производот.