ITROLLE 100pcs Нема Игла Луер Заклучување Капи Шприц Луер Заклучување Капа За Хранење Цевки Лабораториски Материјали, Црна
  • Неодамнешно

ITROLLE 100pcs Нема Игла Луер Заклучување Капи Шприц Луер Заклучување Капа За Хранење Цевки Лабораториски

DEN 518.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесен за употреба : овие капаци за главата на шприцот лесно се сфаќаат и расклопуваат, погодни за држење, добро запечатување, не е лесно да се испуштат и попогодни за складирање и носење Безбедносен материјал : Капачето На главата на шприцот Е изработено од црн висококвалитетен пп материјал, кој може повторно да се користи, издржлив и не е лесно оштетен. Сигурно запечатување : капачето за вшмукување е применливо за шприцеви со различни спецификации. Иглата е тесно комбинирана со приклучокот за да се спречи истекување. Нема потреба да се грижите за истекување на течноста. Широк спектар на употреба : капачето за шприц има добри перформанси на запечатување и е широко користено. Капачето За игла За издавање На Бравата Луер може да се користи и во процесна и индустриска работа, како што се лепак, боја, лепило и конформална обвивка. Содржина на пакетот : ќе соберете 100 црни капачиња за шприц, доволно за да ги задоволите вашите потреби за секојдневна употреба.