Канцелариски Стол игкбги Вртлив Ergономски Извршен Стол Со Висок Грб Прилагодлива Висина, Црна
  • Неодамнешно

Канцелариски Стол игкбги Вртлив Ergономски Извршен Стол Со Висок Грб Прилагодлива Висина, Црна

DEN 355.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Работи особено добро пред канцелариско биро, во просторија за прием или околу конференциска маса Нуди модерен изглед во секое канцелариско опкружување, што им олеснува на колегите и клиентите да имаат седиште со Конференциско Столче. Одлични СТП ткаенини и густа пена со висока густина која има добра еластичност, дури и не е лесна деформација при долготрајна употреба. Прилагодлива висина и ротација од 360° : Прилагодливата висина го прави корисникот поудобен за време на работното време, тркалцата за СТП можат слободно да поддржуваат ротација од 360°, што е многу погодно за движење. Ergономски стол : ergономскиот стол е дизајниран за седентарни луѓе, цврстиот стол има лумбална потпора што може да го прегрне вашиот струк и да ја подобри природната кривина на ' рбетот. Лесен за инсталирање : потребни ви се само неколку завртки и завртки, можете да ги споите столчињата во само неколку чекори, заштедувајќи ја вашата енергија и време.