Канал Играчки Фото Творец Инстант Печатење Камера-Фото, Селфи И Видео-Термичка Хартија за 250 Фотографии-Лцд Екран. 8+
  • Неодамнешно

Канал Играчки Фото Творец Инстант Печатење Камера-Фото, Селфи И Видео-Термичка Хартија за 250 Фотографии-Лцд Екран.

DEN 815.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3 во 1; дигитална камера, инстант печатач и снимање видеа Мастило-помалку инстант печатење. Лесен УСБ-пренос на датотеки. 2 " дигитален дисплеј со селфи објектив. Полнење вградена литиумска батерија. Снимајте фотографии и веднаш испечатете ги Со Фото_креаторот! Оваа лесна за употреба камера вклучува три различни функции во еден уред-дигитален фотоапарат, инстант печатач и видео камера! Користете ги задните или предните леќи за снимање фотографии или селфи фотографии. Префрлете се на функцијата видео за да се забавувате со снимање видеа со вашите пријатели. Можете дури и да изберете помеѓу 20+ смешни ефекти што ќе ги додадете на вашите фотографии. Способноста за термичко печатење значи без мастило и без филм! Секогаш ќе бидете подготвени да снимите и испечатите забавна меморија. Персонализирајте ги вашите фотографии со маркери и трендовски налепници за да висат на вашиот ѕид или шкафче. Компактниот дизајн, ременот за зглоб, печатачот и смешните ефекти го прават Фото_креаторот совршен за забави, патувања и секоја друга пригода! Инстант фотографии и инстант забава! Печатете над 250 црно-бели фотографии и зачувајте дигитални верзии во целосна боја на вашиот компјутер со вклучениот USB кабел. Вклучува една камера, една лента за зглоб, ЕДЕН УСБ-кабел, 4 хартиени ролни, 4 маркери и 90+ налепници!.