WEEDKEYCAT Смешни француски Булдог Dabbing Екипажот Чорапи Новина Смешни Печати Графички Повик Умерена Дебелина За Пролет Aut &засилувач; Зима
  • Неодамнешно

WEEDKEYCAT Смешни француски Булдог Dabbing Екипажот Чорапи Новина Смешни Печати Графички Повик Умерена Дебелина За Пролет

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Влакна Произведено во САД Или Увезено. Ткаенина : средните чорапи се изработени од голема синтетичка ткаенина, 15,7" х 3,9". Удобност : Нежна за кожата, поапсорбента, повеќе дише и поудобна за носење. Перење : рачно или машинско перење, не впивајте долго време. Популарно : Чорапите имаат многу интересни дезени кои можат да привлечат поголемо внимание, да ја покажат вашата личност и да ве направат попопуларни во социјални ситуации. Подароци : Чорапите се задолжителни за секого и можат да бидат подарок За Денот на Мајките, Денот на Татковците, Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Благодарноста и Родендените.