SPT Кутија Флеш Поправка За Samsung Активирани Флеш Професионална Телефонска Поправка Алатка Без Кабли
  • Неодамнешно

SPT Кутија Флеш Поправка За Samsung Активирани Флеш Професионална Телефонска Поправка Алатка Без Кабли

DEN 156.32

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете Датотеки За Подигање во папката За Подигање (Секоја датотека Може Да Избере Во Папката За Подигање) Означи Ресетирање Mslcode 16. Ставете Го Режимот За Преземање Телефон. Притиснете Пишува. Откако Ќе Завршите, Телефонот За Проверка мора да биде imei 000000 или imei не е активен.