Тотално Вулгарен Смешен Сапун-Кампувањето е Сапун Во Шатори За Луѓе На Отворено
  • Неодамнешно

Тотално Вулгарен Смешен Сапун-Кампувањето е Сапун Во Шатори За Луѓе На Отворено

DEN 499.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ДРЖЕТЕ СЕ ЗА ВАШАТА ДИВА СТРАНА : Без разлика дали сте кампување, потрага по храна или едноставно авантуристички оле, не дозволувајте мирисот на вашето тело да ја расипе забавата на отворено! Со овој природно смешен сапун, можете да бидете смели колку што сакате без да ја жртвувате хигиената - што понекогаш може да значи справување со диви ароми Одете на планинарење без да се грижите дека ќе испуштите страшна смрдеа. Овој сапун за пенење ќе ви помогне да ги надмудрите мајките Природи најмиризливите суштества!. СМЕШНО ЗАТОА што Е ВИСТИНА : Зачинете ги вашите патувања во кампување со смешни подароци за замолчување кои ќе ги имаат сите во конци! Нашето Кампување Е Во Шатори сапун бар е одличен начин за забавно доставување на вашата порака за хигиена. Овој смешен сапун бар е совршен подарок за пријатели на отворено кои треба да го контролираат својот природен мирис! Сигурен начин да ставите насмевка на нивните лица - и бидете сигурни дека ќе пристигнат мирисајќи свежо и чисто!. ПОДАРОК ЗА ЗАМОЛЧЕНА КУТИЈА ЗА ШЕГИ : вашите другари од шаторот ќе ви се заблагодарат за смеењето или винчењето на шегата. Во секој случај, сето тоа е во добра забава. Затоа, уживајте во некоја забава во кампот додека ги смеете вашите пријатели и подготвени за одличното отворено со овој прекрасен подарок за замолчување. "Не Мирис На Телото". Оваа рачно изработена сапуница безбедно хибернира под камуфлажата на нејзината дрска кутија за подароци за шега и има Итен отпечаток од тоалетна Хартија внатре. ОСТАВЕТЕ ГО ПОДОБРО ОТКОЛКУ ШТО ГО НАЈДОВТЕ : Без разлика дали е ранец, глампување, р. или кампување со комбе, па дури и кампување за преживување, може да биде тешко да не мирисате диво - но сега, со нашиот паметно маскиран подарок за замолчување, тие немаат изговор! Затоа, оставете ги да се чувствуваат освежени од смеа и да мирисаат поубаво од пролетниот ден. О, и рециклирајте или претрпете напад на мечка. НАПРАВЕНИ ВО САД! ЦЕЛОСНО ПРИРОДЕН САПУН со ЛАДЕН ПРОЦЕС : единственото нешто сериозно во врска со нашиот сапун за новини е неговиот квалитет! Направени во мали серии токму овде во САД користејќи природни состојки и есенцијални масла, овој вегански сапун без суровост е фантастичен и за вашата кожа луксузните сапуни се најсмешните подароци за пријатели или семејство (особено ако ги ценат вулгарните зборови)!.