Мелница за месо &засилувач; Додатоци За Сечење Уништувач За Миксер За Кујнски Држач, Мелница За Метална Храна И Додаток За Полнење Колбаси И Комплет За Уништувач За
  • Неодамнешно

Мелница за месо &засилувач; Додатоци За Сечење Уништувач За Миксер За Кујнски Држач, Мелница За Метална Храна И Додаток

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Една нарачка за да добиете 2 функционални додатоци за миксер за кујна по добра цена - Додаток За Мелница За Месо За Храна и Додаток за Уништувач За Сечење, во голема мера ја проширува флексибилноста на миксерот за помош во Кујната Компатибилен со сите миксери за кујнски штандови. Долготрајни перформанси за додатоци за миксер за кујна. Innomoon мелница за месо кујната е направена од премиум алуминиумска легура, лесна за составување и побрзо мелење месо. Додаток за уништувач на кујнски иномун изграден со пластично црно куќиште за храна, метално вратило на роторот и ножеви од Не ' рѓосувачки челик (Црното куќиште е потрајно од ЦЕЛОТО БЕЛО во процесите на обезбојување на храната работат како Морков). Овој додаток за мелница за месо за миксер за кујнски штанд, со 1 уред за каросерија за мелење, 2 сечила за сечење, 3 големини плочи за мелење, 1 чинија за полнење колбаси, 3 големини цевки за полнење колбаси, 1 туркач за храна, 1 четка за чистење, совршена за мелење месо, овошје, зеленчук, трошки од леб или работи колбаси и многу повеќе, за да се создаде највкусното ќофтиња, плескавица или колбаси дома или забава во поздрав начин. Додатокот за машина за сечење за миксер за кујнски држач вклучува 3 заменливи ножеви од нерѓосувачки челик : Сечило за Сечење 5мм, Грубо Сечило за Сечење 6мм, Сечило За Фино Сечење 3мм; Четка За Чистење 1; Туркач За Храна; 1 Црно Куќиште. Од сирење до овошје и зеленчук, го намалува вашето време поминато на подготовка на половина или повеќе. Сите делови се одвојуваат за лесно чистење. Оваа кујна миксер додатоци само сечилата за сечење се врвна" решетка " безбедна машина за миење садови, а останатите не се. Препорачајте Миење Раце Само За да ги одржувате во врвна состојба за долготрајна употреба. За оние кои поседуваат миксер за кујнски штанд, ова е најдобриот подарок за лесно прилагодување на сопствените здрави рецепти. Ако наидете на какви било проблеми за време на употребата, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви дадеме задоволително решение.