Аобоко Стерлинг Сребрена Регистрирана Медицинска Сестра РН НП Лпн Кадукеус Приврзок Ѓердан Со Ангелски Срцев Шарм Изработен Со Австриски Кристал, Подароци За Дип?
  • Неодамнешно

Аобоко Стерлинг Сребрена Регистрирана Медицинска Сестра РН НП Лпн Кадукеус Приврзок Ѓердан Со Ангелски Срцев Шарм Изработен

DEN 735.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Quess Design fr Медицинските Сестри се Навистина Ангели на Земјата и секогаш ќе инспирираат надеж - Медицинска сестра е личност која дава толку целосно со допири за лекување, секогаш слатко насмеана. Quester material que овој регистриран ѓердан за медицинска сестра има Пенлив Виолетов Кристал На Срцето и висококвалитетно хипоалергично сребро 925, нема да ја промени бојата или да се стемни. Т без олово ја повреди вашата кожа. Fressize quess 0,99 "*0,88"(25,2 мм*22,4 мм) Box 18 инчи Кутија Синџир. +Пакет за подароци+ овој ѓердан за медицинска сестра доаѓа со кутија за подароци за накит. Не е потребно дополнително завиткување и подготвено за давање како совршен подарок за регистрирани медицински сестри, медицинска сестра, дипломирани медицински сестри и медицински сестри. Одличен подарок за жени, мајка, сопруга, ќерка, девојка, најдобра пријателка, сестри, девојки. Идеални Божиќни Подароци, Подароци За Роденден, Подароци За Годишнина, Подароци За Дипломирање, Подароци За Денот На Мајките, Подароци За Денот На Вљубените, Подарок За Денот На Медицинската Сестра. Погоден за Секоја Свечена Пригода и секојдневно носење!. €Купи Со Доверба Ние сме посветени на обезбедување на најдобра поддршка на клиентите и висококвалитетен накит. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било проблеми.