СЕКОГАШ Жени Тренингот Јога Шорцеви-Премиум Путер Мека Солидна Водат Навивачка Трчање Танц Одбојка Кратки Панталони
  • Неодамнешно

СЕКОГАШ Жени Тренингот Јога Шорцеви-Премиум Путер Мека Солидна Водат Навивачка Трчање Танц Одбојка Кратки

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

92% Полиестер, 8% Спандекс Миење Раце Само. Ткаенина - нашата уникатна комбинација на ткаенини има" путер " мека текстура која обезбедува крајна удобност во текот на денот. Понатаму, ги обезбедува и крајните четиринасочни атрибути за истегнување и дишење. Можеме да ве увериме дека нашите шорцеви ќе бидат супер удобни што ќе ги носите во текот на деновите. Дизајн и Функција - неговиот еластичен појас од 3 инчи ќе ви даде цврсто држење околу половината со одредена контрола на стомакот. Појасот е зашиен без обвивка за мазна линија на половината што дава симпатичен и секси изглед. Стил и Пригода-одлично е за носење на овие шорцеви како под здолништа и фустани за уверување. Тие се кратки што нема да влијаат на вашиот изглед со вашите омилени здолништа/фустани, и тие не се тркалаат како и сите други шорцеви. Ова е совршено за носење салон и пижами за жени поради неговата еластична и мека, втора кожа како материјал. Пробајте ги и за танцување, одбојка, трчање и какви било други вежби!. Грижа За клиентите-ние се стремиме кон 100% задоволителен клиент. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашето купување, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме повеќе од среќни да обработиме бесплатна размена или враќање на средствата. Внимание-Моделот Носи Мала големина. Нашите шорцеви се лесни што некои шорцеви со светла боја-особено Белата и Слонова Коска – не се целосно нетранспарентни.