Амикадом Карбуратор Прилагодување Шрафцигер Алатка 1Pc Со Игли За Чистење Јаглехидрати Четки IH5
  • Неодамнешно

Амикадом Карбуратор Прилагодување Шрафцигер Алатка 1Pc Со Игли За Чистење Јаглехидрати Четки IH5

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Увезени Предвремено затворање. Алатка за Шрафцигер за Прилагодување на карбураторот 1 Pc Со Игли за Чистење Јаглехидрати. Четкикарактеристика : Експлозија-Доказ : Yesmagnetic : Noinsulation : Yesmater. Ал : Алатка Челик : Двојно Д, Пак-Човек, Форма, Шестоаголник, Еден Д Голем. ЕАД, Шилести 7Т, Пак Ман Голема Глава, Шилести 21Т, Единечна Д Мала Глава,. Шест Starapplication : Алатка За Поправка На Карбураторот Боја : Црна Вкупна Должина. Околу 160мм Должина на рачката : Околу 84ммпакет Содржина : 1 Х Шрафцигер. Алатка за Шрафцигер За Прилагодување на карбураторот 1 Pc Со Четки За Игли за Чистење Јаглехидрати IH5.