Девојки Маица И Шорцеви Постави Деца Лето Исечени Врвот Цртан Филм Проверете Печати Шорцеви Костум
  • Неодамнешно

Девојки Маица И Шорцеви Постави Деца Лето Исечени Врвот Цртан Филм Проверете Печати Шорцеви Костум

DEN 335.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

конвенционално Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. ①Материјал 95% Полиестер, 5% Спандекс. Висококвалитетен, супер мек, лесен и дише. Постојат џебови на двете страни. ●Вклучено●Кратки ракави и шорцеви со џебови на страната на шорцевите. Перење Инструкции Перење Рака Или машина за Перење, миење во ладна вода, не белилото. ①Прилика е Погодна За секојдневно носење, дома, спиење, на отворено, одмор на плажа, патување, роденденска забава, фестивал. Најдобар подарок за деца. ●Големина●големина оптимизирана за Американски деца, посоодветна за повеќето американски деца. Ако не сте сигурни за оваа големина, можете да се повикате на табелата со големини или да ми испратите е-пошта.