Уикмнх Женски Маица Топла Маица Поговорка Лето Краток Ракав Екипажот Повик Кошула
  • Неодамнешно

Уикмнх Женски Маица Топла Маица Поговорка Лето Краток Ракав Екипажот Повик Кошула

DEN 165.12

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

88% Полиестер, 12% Вискоза Еколошки : Користете чисти природни растителни суровини, не користете животинско крзно. Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Карактеристики : летна маица, секојдневна маица, маица за вратот на екипажот, маица со кратки ракави, поговорка маица, елегантна маица, лабави врвови, врвови со стандардна должина, влечење на врвови, лесни врвови, слатки врвови, дамски врвови,. Материјал : полиестер, отпорноста на светлина на полиестерската ткаенина е втора по онаа на акрилната ткаенина, која е слична на памукот, така што полиестерската ткаенина може да се исуши на сонце, и тешко може да биде под влијание на повторено сушење долго време за време на носењето и употребата. Повод : Погоден За одмор, работа, дом, канцеларија, забава, вечер, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, дневно. Добро За летна облека. Важна Точка : Различната облека може да има разлики во големината. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини на сликата на производот и изберете ја големината според вашето мерење на градниот кош. опремена кошула вратот резервоарот врвот жените украсени туника блузи ремен блуза вечер блузи за жени партија елегантен јога блузи за жени плус големина tassel плажа туника крст елек краток резервоар блузи за жени долга сплит туника медевал туника шифон лак блуза жени блуза цветни печати жени викторија елек американско знаме туника за жени туника со јака за жени фланелен туника фустан череп графички маици за жените нега кошула напад елек готски врвови за жени надолу елек жени.