Адидас Терекс Свифт Р3 ГОР-текс® Пешачки Чевли
  • Неодамнешно

Адидас Терекс Свифт Р3 ГОР-текс® Пешачки Чевли

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Произведено во САД Или Увезено Континентална гумена надворешна ѓон. Гор-текстил горна. Ева среден ѓон и обликувана чаша за потпетици. Брзина врзување систем. На и надвор од патеката. Во суво или дождливо време. Разновидниот чевли за пешачење адидас Терекс Свифт Р3 ГОР-ТЕКС е дизајниран за широк спектар на патеки, од трчање по патека до трчање и преку ферата. Водоотпорен и дише гор-ТЕКС надворешен ѓон со Континентална гума.