Е-YOOSO Механичка Тастатура, Механички Игри Тастатура Со Црвени Прекинувачи, 104 Копчиња, Жичен Тастатура Механички Со Виножито Позадинско Осветлување &засилувач; RGB LED
  • Неодамнешно

Е-YOOSO Механичка Тастатура, Механички Игри Тастатура Со Црвени Прекинувачи, 104 Копчиња, Жичен Тастатура

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тивок Црвен Прекинувач т нула надвор Широкиот одмор на дланките обезбедува цврста поддршка и спречува замор при долготрајна употреба. Тастатурата со дренажни дупки за да се спречи случајно прскање. Целосни Копчиња Анти-духови и 12 Мултимедијални Копчиња : 104 целосното копче поддржува технологија против духови кога притискате повеќе копчиња истовремено за да добиете поголем одговор. 12-те мултимедијални копчиња ве тераат лесно да пристапите до е-поштата, плеерот, мојот компјутер и другите функции за контрола на медиумите, обезбедувајќи најдобро искуство за пишување и игри. Широка Компатибилност : Е-Јоосо Линеарна Механичка Тастатура компатибилна За Виндоус 2000/XP/Виста/7/8/10/11/PS5 / PS4/Mac OS (MAC OS не е достапен мултимедијални кратенки). Работи добро со Десктоп Компјутери, Chromebook, КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Компјутер и многу повеќе.