Ајде Фиеста Синко Де Мајо Мексикански Гноми Појавување Група Маица
  • Неодамнешно

Ајде Фиеста Синко Де Мајо Мексикански Гноми Појавување Група Маица

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Симпатична мексиканска фиеста соодветна групна облека која има гноми и вели Дека Дозволува Фиеста. Ништо не покажува дека сте подготвени да се забавувате На Синко Де Мајо повеќе од прогласувањето дозволува фиеста. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб. Симпатична мексиканска фиеста соодветна групна облека која има гноми и вели Ајде Фиеста. Ништо не покажува дека сте подготвени да се забавувате На Синко Де Мајо повеќе од прогласување ајде фиеста.