Еланко Тенија Dewormer За Мачки + Сересто Мачка
  • Неодамнешно

Еланко Тенија Dewormer За Мачки + Сересто Мачка

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3-брои шише тенија за отстранување црви за мачки Лесен ефикасен начин за отстранување на вообичаените тении кај мачките. Таблетите може да се распаднат и да се мешаат со храна или да се земаат преку уста. Ветеринар-препорачана, премиум заштита од болви и крлежи за мачки и мачиња без цена. Долготрајната јака од болви убива и одбива болви 8 континуирани месеци. Сересто е бренд за болви и крлежи без рецепт број 1, снабден со 8.000 ветеринарни клиники (Здравје На Животните Еланко, податоци за датотеката).