Стори Клои Јасно Пластични Редење Суета Шминка Организатор | Правоаголни 6-Држач Оддел За Козметика, Четки, Сенки Палети, &засилувач; Убавина Материјали | Направени ?
  • Неодамнешно

Стори Клои Јасно Пластични Редење Суета Шминка Организатор | Правоаголни 6-Држач Оддел За Козметика, Четки, Сенки

DEN 239.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Американец направен со висококвалитетна, издржлива пластика без бпа Максимизирајте го просторот на полиците во бањата, под мијалникот и шалтерите за суета со овој козметички организатор со 6 оддели. Реден дизајн одличен за сортирање четки за шминка, палети за сенки, шишиња за нега на кожа и компакти. Организирајте производи за убавина, канцелариски материјали и оставата, чајната кујна низ домот. Надворешни димензии на 1 организатор на шминка : 7.