Жолта Куче Дизајн Сини Блокови Куче Јака Одговара На Вратот 14 до 20, Средна 1 Широк
  • Неодамнешно

Жолта Куче Дизајн Сини Блокови Куче Јака Одговара На Вратот 14 до 20, Средна 1 Широк

DEN 197.92

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

УПОТРЕБА : НАПРАВЕНО ЗА АКТИВНИ КУЧИЊА -100% мазен издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и акција Одлично за кучиња на отворено, водни кучиња и службени кучиња. Машина за перење и отпорни на временски услови. Овие јаки за кучиња се поддржани од Дизајнот На Жолто Куче. Вашиот производ е покриен 365 Дена од кршење, дефекти, избледување, па дури и џвакање!. ПРОИЗВЕДЕНО во САД - Произведено од почеток до крај Со Жолт Дизајн На Кучиња во Гринсборо НЦ. Семејство во сопственост И УПРАВУВАНИ американски производител во бизнисот од 2000 година. ОЗНАКА-А-ДОЛГА ОЗНАКА за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на патентот системот за држач за Ознаки за идентификација е вграден точно во вашата јака! Совршено за преместување На Ознаките за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на вашите кучиња на друга јака. Нема повеќе скршени нокти на прстите или изгребани ознаки за ИДЕНТИФИКАЦИЈА. КУПЕТЕ ГО КОМПЛЕТОТ - Сите Јаки За Кучиња Со Жолт Дизајн На Кучиња се достапни во соодветни каишки, ремени, спојки, Тренери За Нокшир За Ѕвончиња За Кучиња, а понекогаш дури и приврзоци за клучеви!.