Аем 22-403Р Црвен Краток Овен Систем За Внесување
  • Неодамнешно

Аем 22-403Р Црвен Краток Овен Систем За Внесување

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дизајниран да додаде коњски сили и да го намали ограничувањето во споредба со внесот НА воздух ВО ОЕМ Сите Доводи За Воздух НА АЕМ доаѓаат Со доживотен СИНТЕТИЧКИ филтер за воздух Со голема филтрација. Гарантирано за животот на вашиот автомобил или камион. Произведени во САД.