Колумбија Детски Бентон Спрингс Руно
  • Неодамнешно

Колумбија Детски Бентон Спрингс Руно

DEN 479.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер Затворање на патент. Машинско Перење. МЕКА ТКАЕНИНА : Оваа Колумбија Млади Девојки Бентон Спрингс Целосна Патент руно е изработена од мека 100% полиестер мтр влакно руно за крајна топлина. ПРАКТИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : оваа јакна од руно има два странични безбедносни џебови со патент за да ги одржува вашите мали предмети безбедни. КРАЈНА УДОБНОСТ : со јака вратот и затворање со патент, оваа јакна од руно е дизајнирана да му даде на вашето малечко крајна удобност и топлина за време на студените зимски денови. КЛАСИЧНО ВКЛОПУВАЊЕ : Со модерно класично вклопување, Колумбија Бентон Спрингс Полн Патент Руно е лесен со активен крој за удобна активност на отворено. СТУДЕНО ВРЕМЕ ОД СУШТИНСКО ЗНАЧЕЊЕ : затворањето со целосен патент и неверојатно мекото руно ја прават оваа јакна неопходна за студено време. Нема ништо попотребно од слој од руно во зимска гардероба на авантурист на отворено-затоа Постои Јакна Од Руно Од Бентон Спрингс. Меката јакна подготвена за зима во колумбија е крајниот снабдувач на топлина и парче од секојдневниот стил. Изработена од нашето супер-меко 100% полиестерско мтр влакно руно, Оваа Јакна Од Руно Од Бентон Спрингс Е совршено парче за слоевитост и прва линија на одбрана за борба против студот. Содржи модерно класично вклопување кое овозможува удобно движење и странични џебови со патент за да ги одржите вашите ситници (вклучувајќи ги и рацете) безбедни. Дополнителен бонус е топлата јака што е флексибилна за да можете да изберете дали сакате да ја носите нагоре или надолу, во зависност од посакуваното ниво на здравица. Нашата Јакна Од Руно Бентон Спрингс Е достапна и во многу сместувачки големини и бои. За да се осигурате дека големината што ќе ја изберете е соодветна, искористете ја нашата табела за големина и следниве упатства за мерење : за ракавите, започнете од централниот заден дел на вратот и измерете преку рамото и надолу до ракавот. Ако излезете со делумен број, заокружете до следниот парен број.