Северозападна Нфл Unзона Кардинали Унисекс-Возрасни 3-Парче Престилка, Рерна Мит И Готвач Шапка Во Собата, Една Големина, Тим Бои
  • Неодамнешно

Северозападна Нфл Unзона Кардинали Унисекс-Возрасни 3-Парче Престилка, Рерна Мит И Готвач Шапка Во Собата, Една

DEN 559.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Памучна Ткаенина Затворање на врвка. машинско перење. Секое парче има повторувачки отпечаток на логоа на тимот НА нфл на позадина со еднобојна боја. Комплетот вклучува една престилка, една ракавица за рерна и една прилагодлива шапка за готвач со прицврстувач за ткаенина. Престилка мери 27 "х 31"; Ракавица за Рерна мери 6 "х 12"; Прилагодлив, Една Големина Одговара На Повеќето Шапки За Готвачи. Престилка и Капа : машинско перење ладно со слични бои, нежен циклус. Падне сува ниска. Отстранете веднаш. Мит : машинско перење ладно со слични бои, нежен циклус. Легнете рамно за да се исуши. Пеглајте на ниско ниво доколку е потребно. Изработени од 100% Памучна Ткаенина.