СЛАТИОМ Пет Тоалетна Тоалетна Тава Против Прскање Затворена Кутија За Отпадоци Послужавник За Кучиња Со Чиста Тоалетна Лажичка Дома
  • Неодамнешно

СЛАТИОМ Пет Тоалетна Тоалетна Тава Против Прскање Затворена Кутија За Отпадоци Послужавник За Кучиња Со

DEN 3723.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Удобно е да се исчисти со една лопата, заштеда на труд и санитарни без ќорсокаци Универзален е за мачки во рок од 20 мачки, погоден за мачиња и дебели мачки. Голема површина издлабена песочна педала. Со задната кука, лажичката за ѓубре за мачки не зафаќа простор за складирање и е лесна за пристап. Со дизајнот на бравата, оваа врата може да влезе само, но не и да излезе за да спречи брусење. Тоа е погодно да се исчисти со една лопата, заштеда на трудот и санитарни без мртви ends.It е универзален за мачки во рок од 20 мачки, погоден за мачиња и дебели мачки.Голема површина издлабена песочна педала.Со задната кука, лажичката за ѓубре за мачки не зафаќа простор за складирање и е лесна за пристап.Со дизајнот на бравата, оваа врата може да влезе само, но не и да излезе за да спречи брусење.Забелешка : - ве Молиме погледнете го мерењето. Малата грешка во мерењето е дозволена во нормален опсег.- Може да има мала разлика во бојата поради мониторот, камерата или други фактори, ве молиме погледнете ја физичката ставка.Бидејќи оваа кутија за отпадоци за мачки може да се преклопи, инсталацијата ќе го оштети интегритетот на дупката во кутијата за отпадоци, затоа ве молиме внимателно проверете ја кутијата за отпадоци пред да ја инсталирате. Ако не ви се допаѓа по инсталацијата, не можете да ја вратите. Размислете внимателно пред да нарачате.Чистењето е побрзо, поудобно и побезбедно.