X - DREE 110mm x 30mm Twist Наежвам Цевка За Чистење На Шишиња Четка Кафеава 5 Парчиња (110mm x 30mm Cepillo de botella de limpieza de cerdas retorcidas Marrézas 5 пиези
  • Неодамнешно

X - DREE 110mm x 30mm Twist Наежвам Цевка За Чистење На Шишиња Четка Кафеава 5 Парчиња (110mm x 30mm Cepillo

DEN 1131.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Содржина на пакетот : 5 х Четка За Епрувета; Име На Производ : Четка За Епрувета Нето Тежина : 74гр; Материјал : Метал, Наежвам. Вкупна Големина : 30см/12"; Големина На Жичен Дел : 3мм/0,12". Боја : Кафеава, Сребрена Тон(Боја : Марон, Тоно Платадо. Големина на четка : 110 х 30мм/4.2" (Л*Д) (Тамањо дел цепило : 110 х 30 мм / 4. 110мм х 30мм Пресврт Наежвам Цевка За Чистење Четка За Шишиња Кафеава 5 Парчиња тоа е многу флексибилно . Одлично за чистење на отстранување на ' рѓа внатре во предмети како што се .Прстен на крајот на за бесење .Опис На Шпански 110мм х 30мм Цепило де ботела де лимпиеза де сердас реторцидас Марон 5 пиезасконтенидо дел пакет : 5 х пинцел; номбре дел продукто : пинцелпесо Нето : 74гр; Материјал : Метал, цердастамањо вкупно : 30см / 12' '; Тамањо де ла пиеза дел кабел : 3мм / 0,12' 'боја : марон, тоно платеадотамано дел цепило : 110 Х 30 мм / 4,3' х 1,2 '(л * д).