ГРЕТД МИНИ Нелеплива Тава Рамен Вок Стек Тава Вок Палачинка Јајце Кнедла Омлет Тава Индукција Шпорет Универзална
  • Неодамнешно

ГРЕТД МИНИ Нелеплива Тава Рамен Вок Стек Тава Вок Палачинка Јајце Кнедла Омлет Тава Индукција Шпорет Универзална

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Цврсто анодизирана алуминиумска конструкција за брзо, рамномерно загревање и лесно чистење; База Против Искривување врзана Од Нерѓосувачки челик; оптимизирана за индукција Нелеплива Површина За Готвење : нелеплив слој Отпорен на Гребење без ПФОА за поздраво готвење со помалку маснотии; извор На Топлина : индукција, гас, електричен, керамички, халоген. Издржлива Конструкција : Тврдо елоксирана алуминиумска конструкција за брзо, рамномерно загревање низ целата тава. Лесно за чистење : нелеплив слој отпорен на Гребење за издржлива употреба и лесно чистење. Пластични рачки : рачката е дизајнирана да остане ладна на шпоретот. Тавите и навлаките се исто така безбедни за рерна, што го прави идеален за завршување на гурманско јадење. Цврсто анодизирана алуминиумска конструкција за брзо, рамномерно загревање и лесно чистење; База Против Искривување врзана Од Нерѓосувачки челик; оптимизирана за индукција.Нелеплива Површина За Готвење : нелеплив слој Отпорен на Гребење без ПФОА за поздраво готвење со помалку маснотии; извор На Топлина : индукција, гас, електричен, керамички, халоген.Издржлива Конструкција : Тврдо елоксирана алуминиумска конструкција за брзо, рамномерно загревање низ целата тава.Лесно за чистење : нелеплив слој отпорен на Гребење за издржлива употреба и лесно чистење.Пластични рачки : рачката е дизајнирана да остане ладна на шпоретот. Тавите и навлаките се исто така безбедни за рерна, што го прави идеален за завршување на гурманско јадење.Описи : нелепливата површина на тавата за пржење значи дека можете да готвите поздраво користејќи помалку маснотии, со чистење без напор.Спецификации : Материјал : Железна боја : црна големина : Калибар : 12см,16см,18см,20см,22см,24см, 26кмпакет вклучен : 1х нелепливи Паноти : 1.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.