Бествеј Х2ОГО! Водопад Бранови Мега Воден Парк | Надувување Слајд И Базен Се Вклопува до 6 Деца
  • Неодамнешно

Бествеј Х2ОГО! Водопад Бранови Мега Воден Парк | Надувување Слајд И Базен Се Вклопува до 6 Деца

DEN 6152.16

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЛЕТНА ЗАБАВА на ОТВОРЕНО : Чувајте ги вашите деца ладни и активни ова лето СО Н2ОГО Водопад Бранови Мега Деца Надувување Воден Парк со детски базен, цврст слајд за вода, ѕид за качување, вградени распрскувачи на вода и две џиновски прскалки. Ова е одлично за деца на возраст од 5 и повеќе години. БЕЗБЕДНОСТ ПРВО : слајдот има врвна платформа обезбедена со мрежести ѕидови за да обезбеди видливост на родителите и да им помогне на младите лизгачи да ја одржуваат рамнотежата во секое време. Ѕидот за качување има безбедни рачки и дупки за стапалата што ги прават повторените патувања нагоре и надолу лесни како што може да биде. БРЗО ПОСТАВУВАЊЕ : Поставувањето е ветре. Едноставно расукајте го водниот парк на рамна површина во вашиот двор, приклучете го тешкиот вентилатор 110-120 V и гледајте како паркот се надува во рок од 2 минути. ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ : ултра издржливиот полиестер обложен со пвц е двојно залепен за зголемена издржливост, дизајниран за целодневна изложеност на вода и брзо се суши под сонцето. СЕ што ВИ ТРЕБА : во овој сет, добивате 1 слајд, 1 вентилатор (вклучени влогови), 1 комплет за поправка (повеќе избрани закрпи), 1 торба за складирање, 10 влогови за отскокнување и 1 црево за прскање вода. Врвен Капацитет На Тежина На Платформата : 120 фунти.