Маица Со Лого На Екипажот На Плетениот Краток Ракав На Кархарт Бојс
  • Неодамнешно

Маица Со Лого На Екипажот На Плетениот Краток Ракав На Кархарт Бојс

DEN 191.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Маица со кратки ракави со задна лента за вратот. Кархарт логото печатење на екранот на центарот пред градите. Маица со кратки ракави со задна лента за вратот. Кархарт логото печатење на екранот на центарот пред градите.