АЦЕ СТАКЛО 8194-25 Барел, 0-5 Мм Големина
  • Неодамнешно

АЦЕ СТАКЛО 8194-25 Барел, 0-5 Мм Големина

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

0 - 5мм Големина Продадени во секоја. Лесен за употреба. Земја на потекло : Сад. Висок вакуум директно преку стопкок достапен со неколку видови приклучоци За Лесно Дејство, вклучувајќи тефлонски тефлонски, тефлонски стебла со тефлонски навои исполнети со стакло и стакло со Најлонска рачка, за да се овозможи непречено прилагодување. Достапни се различни предмети за замена, вклучувајќи приклучоци, комплети За Прстени, апликатори и извлекувачи на приклучоци.