Темно Зелена Макраме Кабел 3мм х 109јард, Обоени Памук Јаже Занает Кабел Шарени Памук Кабел Канап За Ѕид Виси Растителни Закачалки Занаети Плетење Декоративни Проек?
  • Неодамнешно

Темно Зелена Макраме Кабел 3мм х 109јард, Обоени Памук Јаже Занает Кабел Шарени Памук Кабел Канап За Ѕид Виси

DEN 95.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✿ Висококвалитетен Природен Памучен Кабел : Природно оригинално памучно јаже во боја од 3 мм, изработено од чисти памучни влакна, со униформа боја, безбеден, еколошки, природен канап речиси без посебен мирис ✿ Совршена Големина : приближно 109 дворови (100 метри или 328 стапки) должина,3мм ( 1/8 Инчи ) дијаметар макраме памучно јаже. Доволно долго за да направите неколку ѕидни украси со нормална големина. ✿ Мек, Издржлив, Лесен за Употреба : Нашиот обоен памучен кабел макраме е доволно мек и силен, лесен за работа. Тоа може да биде излитена лесно и чешли надвор одлично. Можете да го користите ова занаетчиско јаже за фаќач на соништа, градинарство, пакување подароци, материјал за пакување, накит и занаетчиски проекти, играчки за миленичиња и многу повеќе. ✿ Широко Примена : Нашето шарено памучно јаже е одлично за изработка на различни Видови занаети Со Макраме, како ѕидни виси,јаже За Таписерија, фаќачи на соништа, декорација на свадбени лакови Во Бохемија итн. ✿ Добредојдовте да ја споделите вашата креативна макраме работа со нас во прегледот на производот.