Облека За миленичиња Мала Пролетна И Летна Облека За Кученца Мајмун Зајак Ливче Здолниште Принцеза Облека За Кучиња
  • Неодамнешно

Облека За миленичиња Мала Пролетна И Летна Облека За Кученца Мајмун Зајак Ливче Здолниште Принцеза Облека За Кучиња

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Памук, Издржлив, Удобен, Дише, Лесен За Носење И Чистење Моден Стил : Лесно Се Облекува И Соблекува. Стилски И Ќе Биде Најдобриот Подарок За Вашето Куче. Одлично За Секојдневно Носење, Време На Спиење И Фотографии. Лесните Пижами За Кучиња Се Одлични За Секојдневно Носење, Дури И Во Лето. Чувајте Го Вашето Куче Топло Ноќе И Прекумерно Пролевање Кучиња Од Мебел И Кревети. ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ : Овие Меки и Слатки Кучешки Комбинезони се Совршени За Спиење или Редовни Забави, Секојдневно Носење, Патување, Одмор И Многу Повеќе. Закачалки За Облека За миленичиња Мала Пролетна И Летна Облека За Кученца Мајмун Зајак Здолниште Со Ливчиња Принцеза Облека За Кучиња Материјал : памук, издржлив, удобен, дише, лесен за носење и чистење. Лесните пижами за кучиња се одлични за секојдневно носење, дури и во лето. Чувајте го вашето куче топло ноќе и дозволете прекумерно пролевање на кучето од мебел и кревети. ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ : овие меки и слатки кучешки комбинезони се совршени за спиење или редовни собири, секојдневно носење, патувања, одмори и повеќе Моден Стил : Лесно се облекуваат и соблекуваат. Модерен и најдобар подарок за вашето куче. Одлично за секојдневно носење, време на спиење и фотографии. СОВРШЕН ДИЗАЈН : овие меки пижами за кучиња се еластични и флексибилни, се протега наместо должина, давајќи му на вашето куче многу простор за мокрење или какање, пижамите за кучиња се дизајнирани со растегливи нозе, што му овозможува на вашето куче слободно да се движи . опишете : Материјал : Големини на Памук : S, M, L, XL, 2 XL вклучуваат : 1* Облека за Миленичиња.