Американски Металкрафт 20-1/2 Адаптер Бар
  • Неодамнешно

Американски Металкрафт 20-1/2 Адаптер Бар

DEN 137.12

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Адаптер бар Поделете ги тавите за вода на делови. Може да ја подели масата за пареа за да одговара на сите видови тави. Лесно е да се исчисти и дава пареа маса и бизнис професионален изглед. Мерки 20-1/2-инчен должина. Оваа лента за адаптер е наменета за поделба на тави за вода на делови. Може да ја подели масата за пареа за да одговара на сите видови тави. Лесно е да се исчисти и дава пареа маса и бизнис професионален изглед. Мерки 20-1/2-инчен должина.