WWE Џон Cena Врвот Зема Елита Колекција Акција Фигура Со Влезот Кошула, 6-инчен Можни Колекционерски Подарок За Wwe Фанови Возраст 8 години &засилувач; До
  • Неодамнешно

WWE Џон Cena Врвот Зема Елита Колекција Акција Фигура Со Влезот Кошула, 6-инчен Можни Колекционерски Подарок

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вве Џон Цена Топ Избира елитна колекција акционата бројка е приближно 6 во висока и во автентична "Скала На Суперѕвезда Карактеристики високо детална Вистинска ДЕВИЗНА технологија за автентичност слична на животот. Рекреирајте пози со потпис и завршни потези со 25 точки на артикулација. Вклучува заменливи раце и влезна опрема за снимање на повеќе омилени моменти. УНИВЕРЗУМОТ НА WWE може да ги собере сите за да ги направи своите колекции елитни (продадени одделно, предмет на достапност). Рекреираат потпис потези и прстен влезови Со WWE Врвот Зема елита колекција акција фигури. Секоја висока фигура од 6 инчи има делукс артикулација, Детали За True FX, заменливи раце и иконски додатоци за колекционерите да ги прикажуваат или децата да играат. УНИВЕРЗУМОТ МОЖЕ да ги собере сите за да ги направи нивните колекции елитни! Секој продаден одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да варираат.