Зилберхар Четка За Исправување На Брадата Пакет-Редовна Четка + Тркалезна Четка За Стилизирање + Чешел За Брада Од Сандалово Дрво
  • Неодамнешно

Зилберхар Четка За Исправување На Брадата Пакет-Редовна Четка + Тркалезна Четка За Стилизирање + Чешел За Брада

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакет за исправување брада : сите алатки за чешлање брада што ви се потребни за да ја исправите и стилизирате брадата со природата 100% влакна Од Свиња : Двете четки се направени од чисти цврсти (први исечени) влакна од свиња и рачки од круша од едно тело изшкуркани и подмачкани. 100% Природно : Цврсти влакна Од Свиња, одржливо круша од Австрија, одржлив чешел за брада од сандалово Дрво со природен мирис. Одличен подарок за мажи со величествени бради : пакетот за исправување Брада има се што му треба на мажот со голема брада. Искрен и природен : четките За брада Зилберхар се Направени Во Германија од природни материјали и дрво од одржливи ресурси. Квалитетот е наш приоритет.