Чекор Обред Унисекс-Дете См Кики2 Сандала
  • Неодамнешно

Чекор Обред Унисекс-Дете См Кики2 Сандала

DEN 632.96

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Произведено во САД или Увезено Синтетички гумен ѓон. Подножјето е изработено со ортолитска мемориска пена за зголемена, супериорна удобност. Преголем отвор за лесно вклучување и исклучување, исто така погоден за пошироки стапала. Прилагодливото затворање со кука и јамка обезбедува удобно, лесно вклопување. Бидете сигурни дека овој стил Е ОДОБРЕН ОД АПМА.