Шареникоала Женски Висок Половината Моторџиски Шорцеви Со Џебови 6 Инсеам Тренингот &засилувач; Јога Хулахопки
  • Неодамнешно

Шареникоала Женски Висок Половината Моторџиски Шорцеви Со Џебови 6 Инсеам Тренингот &засилувач; Јога Хулахопки

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

75% Полиестер, 25% Спандекс Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Изработена од четкана, путер мека и растеглива ткаенина за да ви ја испорача голата сензација и неограниченото движење. Страничните џебови ви овозможуваат да ги чувате вашите personal предмети кога сте во движење. Беспрекорниот појас седи на природниот струк и се чувствува лесен како воздух. Свртете ја брзината внатре кон надвор при перење. Измијте одделно, исушете го воздухот или исушете го ниско.