Lenovo Mounting Arm за монитор 4XF0H70603
  • Неодамнешно

Lenovo Mounting Arm за монитор 4XF0H70603

DEN 559.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој реновиран производ е тестиран и сертифициран за да изгледа и да работи како нов Процесот на реновирање вклучува тестирање на функционалност, основно чистење, инспекција и пакување. Производот се испорачува со сите релевантни додатоци и може да пристигне во генеричка кутија. Овој реновиран производ е тестиран и сертифициран за да изгледа и да работи како нов. Процесот на реновирање вклучува тестирање на функционалност, основно чистење, инспекција и пакување. Производот се испорачува со сите релевантни додатоци и може да пристигне во генеричка кутија. Леново прилагодлива висина - АРМ Монитор. „Монитор на рака - до 25" " - за S405 Z; Think Centre M700 Z 10ey; v310z".