YFDM преклопување абдоминално тркало абдомен тркало Вежба абдоминална фитнес опрема дома валјак абдомен фитнес опрема преклопување
  • Неодамнешно

YFDM преклопување абдоминално тркало абдомен тркало Вежба абдоминална фитнес опрема дома валјак абдомен

DEN 6137.92

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дизајн : Нашето АБ тркало е издржливо и тврдо облекување со голем капацитет на оптоварување, така што сите ќе можат да направат разлика во своето тело користејќи ја нашата алатка За почетници или искусни : толку е лесно да се користат и даваат одлични резултати што го прават идеално и за почетниците и за искусни. Зајакнете го вашето јадро : Шест пакет е сигурно најголемиот знак на соодветно тело, и оваа ефективна алатка за вежбање ќе ви помогне да го постигнете ова со неколку едноставни потези. Стабилна и безбедна : Широката основа ви помага да останете избалансирани додека работите на мускулите на стомакот, така што ќе го добиете целиот потег. Ергономски дизајниран : разноврсен, лесен за употреба производ дизајниран со преносливост, ергономија и лесно складирање во умот. Популарно парче опрема за фитнес и за мажи и за жени. Име на производот : Абдоминално мускулно тркало. Исклучено за толпата : Неутрална.Материјална : АБС, ТПР, пена.Секопа на апликација : Надворешно, дома, канцеларија. Изработено цврст материјал за да се осигура дека може да издржи најинтензивни тренинзи. Упатство и ефтино, ве молиме бидете сигурни да купите! (Забелешка : други производи освен AB Wheels и нивните додатоци се за фотографија само цели и може да не се продаваат) . Поради рачно мерење, дозволената девијација на мерењето е 1-3 см.