Ласенерсм 1 Парче Ѕид Монтирање Бања Фен Држач За Фен За Коса Држач За Бања Решетка За Фен За Коса Без Дупчење Држач За Решетка За Фен За Коса Самолеплив Фен За Фен Ви
  • Неодамнешно

Ласенерсм 1 Парче Ѕид Монтирање Бања Фен Држач За Фен За Коса Држач За Бања Решетка За Фен За Коса Без Дупчење

DEN 127.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изработени од квалитетни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, издржливи5*2 См); Боја : црна. Лесен за инсталирање, нема потреба да вежбате, исчистете го и исушете го ѕидот пред лепење, а потоа поправете ја заградата. Широко се користи за плочки, мермер, метал, стакло, пластична површина и така натаму. Погоден за повеќето видови и големини на фен за коса. Исто така, може да се смести приклучокот на фен за коса, со што ќе заштедите простор и ќе избегнете неред на жици. Погоден за дома, бања, фризерски салон, берберница и така натаму. Пакетот вклучува : Држач за Фен За Коса Од 1 Парче●Изработен од квалитетни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, издржлив.5*2 См); Боја : црна●Лесен За инсталирање, нема потреба од дупчење, чистење и сушење на ѕидот пред лепење, а потоа поправете ја заградата.●Погоден за дома, бања, фризерски салон, берберница и така натаму.Поради причината за светлината и дисплејот, бојата може да има мала разлика. Ова е неизбежно, ве молиме разбирање!2.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.