Ихомор унисекс памук бејзбол капа со везови прилагодлива тато капа камион за бејзбол капа за мажи и жени Snapback капа
  • Неодамнешно

Ихомор унисекс памук бејзбол капа со везови прилагодлива тато капа камион за бејзбол капа за мажи и жени

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Затворање на привремено. Оригинален дизајн : уникатен вез дизајниран од уметник. Дизајнерот за бејзбол капа ќе ве натера навистина да се истакнете во толпа. Предната плоча поткрепена со подлога за памучна ткаенина за дополнителна удобност. Прилагодливо вклопување со затворање. Конструкцијата на истегнување обезбедува удобно вклопување. Затемнување на влага. Прилагодлива големина - една големина најмногу одговара, прилагодливото затворање обезбедува флексибилно вклопување. Дизајнот на задното отворање удобно одговара на женската ниска конска опашка. Исто така, се вклопува за мажи и тинејџери, одлична идеја за Денот на мајката/Денот на таткото/роденденот/Божиќниот подарок за вашето семејство и пријатели.