Uteиркач на ракав за прсти вибратор вибратор вибрирачки ракав за прсти на прсти, женски стимулаторски масивни играчки, жени со молење играчки за возрасни секс играч?
  • Неодамнешно

Uteиркач на ракав за прсти вибратор вибратор вибрирачки ракав за прсти на прсти, женски стимулаторски масивни играчки,

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

- Направено од материјал, издржлив за употреба - мазна површина нема да предизвика оштетување на кожата. - overубовникот флертува или ја исполнува побарувачката на возрасните. - Специјално облик е дизајниран за безбедна игра и го спречува да се изгуби. - Како совршен подарок за себе или за вашиот lубовник. - Направено од материјал, издржлив за употреба. - мазна површина нема да предизвика оштетување на кожата. - overубовникот флертува или ја исполнува побарувачката на возрасните. - Специјално облик е дизајниран за безбедна игра и го спречува да се изгуби. - Како совршен подарок за себе или за вашиот lубовник. Оваа ставка е вибратор за секс за возрасни кој е дизајниран со креветче за прсти. Направено од врвен материјал, тој е безбеден за употреба, доаѓа со и удобен допир. Малата големина ја обезбедува неговата удобна преносливост. Дефинитивно ќе им донесе многу забава на возрасните. -Материјал : силикон.