Флорални игри за туширање за бебиња - Игра за бебиња за туширање - картички за забави за бебиња за момче и девојче - 30 пакети со картички
  • Неодамнешно

Флорални игри за туширање за бебиња - Игра за бебиња за туширање - картички за забави за бебиња за момче

DEN 159.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина на картички : Секоја картички измери 5 "x 7" за да обезбедите доволно простор за вашите гости да напишат и 30 картички по пакет Одличен квалитет : Нашите картички се изработени од добар квалитет и густа хартија за картони, уникатен дизајн и забавни игри што ги прават вашите гости смеа. Лесно за игра : Да се ​​предадат картички за игри на гостите и уживаат во играта со нив.Suitable : Совршен за тушеви за бебиња! Прославете го домаќинот да биде со оваа уникатна активност за туширање за бебиња!. Големина на картички : Секоја картички измери 5 "x 7" за да обезбедите доволно простор за вашите гости да напишат и 30 картички по пакет. Одличен квалитет : Нашите картички се изработени од добар квалитет и густа хартија за картони, уникатен дизајн и забавни игри што ги прават вашите гости смеа. Лесно за игра : Да се ​​предадат картички за игри на гостите и уживаат во играта со нив.Suitable : Совршен за тушеви за бебиња! Прославете го домаќинот да биде со оваа уникатна активност за туширање за бебиња!. Големина на картички : Секоја картички измери 5 "x 7" за да обезбедите доволно простор за вашите гости да напишат и 30 картички по пакет. Грејт квалитет : Нашите картички се изработени од добар квалитет и густа хартија за картони, уникатен дизајн и забавни игри што ги прават вашите гости смеа. Лесно да се игра : Да ги предадете картичките за игри на гостите и да уживате во играта со нив.Сикуст : Совршен за тушеви за бебиња! Прославете го домаќинот да биде со оваа уникатна активност за туширање за бебиња!.