OthMRO 1PCS 2.8mm CCTV Lens Camera 5MP F2.0 Pixels Security WiFi Camera Lens, 1/2,5 инчен широк агол за камера M12 навојна диа за CCTV IP Panoramic CCTV камера леќи
  • Неодамнешно

OthMRO 1PCS 2.8mm CCTV Lens Camera 5MP F2.0 Pixels Security WiFi Camera Lens, 1/2,5 инчен широк агол за камера

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова е леќи со фотоапарати со фокусна должина од 2,8 мм; Има голем отвор f2 Слика со висока дефиниција, добро намалување на бојата и мало нарушување. Погодно е за портрет, пејзаж, видео клипови, макро, скици и други снимања. Овозможува повеќе од сцената да бидат вклучени во фотографијата и да настапува добро во текот на денот. Лесно е да се инсталира и отстрани без да се влијае на инсталацијата и употребата на други додатоци. Ова е леќи со фотоапарати со фокусна должина од 2,8 мм; Има голем отвор f2. Слика со висока дефиниција, добро намалување на бојата и мало нарушување. Погодно е за портрет, пејзаж, видео клипови, макро, скици и други снимања. Овозможува повеќе од сцената да бидат вклучени во фотографијата и да настапува добро во текот на денот. Лесно е да се инсталира и отстрани без да се влијае на инсталацијата и употребата на други додатоци. Опис на производот Опис : * Ова е леќи со фотоапарати со фокусна должина од 2,8 мм. * Сликата на раб и центар е конзистентно. * Има голема отвор f2. Спецификации : Име на производот : Лента на фотоапаратот Фокусна должина : 2,8 mm Дијаметар на низата на интерфејс : M12 пиксели : 5 MP Формат : 1/2.5 "Инч на отворот : F2.0 Содржина на пакетот : 1 парчиња x леќи за камера.