CGSignLab | „Опасност држете се надвор -сива сива боја“ винил банер отпорен на ветер од отворено | 8'x2 '
  • Неодамнешно

CGSignLab | „Опасност држете се надвор -сива сива боја“ винил банер отпорен на ветер од отворено | 8'x2 '

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изграден во САД Печатено на 9oz. Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило. Печатен раб до раб-Целосно крварење. Индустриско-безбедносно-тренинг-сигнали и постери. Индустриско-безбедносно-тренинг-сигнали и постери. Трајни, прифатливи транспаренти за мрежи го промовираат вашиот бизнис, настани, производи и услуги каде било, во секое време. Банерите за мрежи се дизајнирани првенствено за употреба на отворено и се специјално дизајнирани за да му овозможат на ветерот да го разнесе знакот за да се минимизира отпорот на ветерот.