Резервна камера за автомобили, обратна камера за водоотпорна ноќна верзија на автомобилот, автоматска камера за заден преглед за универзални автомобили, резервна
  • Неодамнешно

Резервна камера за автомобили, обратна камера за водоотпорна ноќна верзија на автомобилот, автоматска

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ултра-широк агол од 170 степени и водоотпорен дизајн, паркирањето никогаш не било полесно, за оптимална видливост без оглед на временските услови Резервната камера е дизајнирана да ги елиминира слепите точки и да избегнува пречки кога се менувате. 720 P Ultra HD слика покажува јасна слика за возачот и ја покажува најидеалната состојба на патот. IP68 водоотпорен, нема да престане да работи поради внесот на вода, школка е запечатена со балансирана легура и водоотпорен лепак, во секое време, висока температура или ниска температура нема да влезе во вода. Реверзивна камера со водич за паркирање, кој е погоден за повеќето стерео на автомобили со автомобили во повеќето Wince и Android, погоден за Volkswagen/BMW/Audi/Benz/Ford/Toyota/Mazda/Hyundai/Honda и други модели. Резервната камера со водоотпорна ноќна визија со висока резолуција од 170 °, автоматски се менува кога се менува, подобрува безбедноста.