Декорација на ноктите за нокти на фаукс, 3Д холографска кубна цирконија забава -
  • Неодамнешно

Декорација на ноктите за нокти на фаукс, 3Д холографска кубна цирконија забава -

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боја : Транспарентно бело Пакетот вклучува : 1 x Секвен за уметност на нокти. DIY DECAL, лесен за употреба, шема на пеперутка. Големина : 1cm x 1,2cm x 0.2cm/0,39 "x 0,47" x 0. Боја : Транспарентен бел. Големина : 1cm x 1,2см x 0,2см/0,39 "x 0,47" x 0,08 "(приближно). Добредојдовте на М-УСЕЦИФИКАЦИИ : Декорацијата за нокти од 3Д пеперутка е изработена од кубна цирконија и има убава форма и сјајна површина за сечење. Тоа е совршено за декорација на маникир, и за природни или за вештачки нокти. Овој производ е многу погоден за професионални експерти за нокти или уметност за нокти Учениците и тоа може да ги направи вашите нокти да изгледаат елегантни, специјални и шармантни. Може да ги користите и за украсување на мобилни телефони, куќи, стакло, уметност на телото, итн. Име на ноктите : Секвенматеријал за уметност на ноктите : метал, бронзерации : DIY Decal, лесен за употреба , Butterfly Model Size : 1cm x 1,2cm x 0.2cm/0,39 "x 0,47" x 0,08 "(приближно. Разликата се должи на различното рачно мерење.Панаж Вклучува : 1 x Nail Art Sequinitem Специфики : Големина : Mweight : 30 Gquantity : 1 PCSModel Број : 18012237material : Plastic Number of Pieces : Еден Unitorigin : Meanland Chinaitem Тип : Rhinestone & Decoration.