Организатор на зачини за зачини KNC за фиоки, кујнски оставата, чајната кујна и контра -цртеж за шишиња за зачини за лук, сол, тегли за зачини од пиперка, зачини - сиви
  • Неодамнешно

Организатор на зачини за зачини KNC за фиоки, кујнски оставата, чајната кујна и контра -цртеж за шишиња за зачини за

DEN 220.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✓ Компактен дизајн : Модуларен дизајн ви овозможува да ја соберете точната фиока за зачини што ви требаат, едноставен и привлечен дизајн оди со кој било декор и се вклопува во која било фиока без разлика дали е длабок или плиток, исто така е лесно да се извади на Countertop ✓ Функционална : Мултифункционалната решетка со 3 нивоа може да има до 9 тегли за зачини, одлично за организирање на вашата кујна и полици; Користете го за чување билки, зачини, кари, семе, соли, материјали за печење и многу повеќе. ✓ Антилипа база : решетката за зачини во кујната има не-ливче база на фиоката од лизгање кога е отворена или затворена. ✓ Лесно за чување : Ставете го во кујнски фиоки, ормани, остатоци, полици, шкафови или на countertops, може да заштедите повеќе простор за вас. ✓ Максимизирајте го вашиот простор : Создадете повеќе простор во преполни кујнски ормани, полици и остатоци со овој многу функционален организатор на полици; Предметите се на дофат, одржувајќи ги фиоките за кујната да изгледаат организирани и чисти. ✓ Компактен дизајн : Модуларен дизајн ви овозможува да ја соберете точната фиока за зачини што ви требаат, едноставен и привлечен дизајн оди со кој било декор и се вклопува во која било фиока без разлика дали е длабок или плиток, исто така е лесно да се извади на Countertop. ✓ Функционална : Мултифункционалната решетка со 3 нивоа може да има до 9 тегли за зачини, одлично за организирање на вашата кујна и полици; Користете го за чување билки, зачини, кари, семе, соли, материјали за печење и многу повеќе. ✓ Антилипа база : решетката за зачини во кујната има не-ливче база на фиоката од лизгање кога е отворена или затворена. ✓ Лесно за чување : Ставете го во кујнски фиоки, ормани, остатоци, полици, шкафови или на countertops, може да заштедите повеќе простор за вас. ✓ Максимизирајте го вашиот простор : Создадете повеќе простор во преполни кујнски ормани, полици и остатоци со овој многу функционален организатор на полици; Предметите се на дофат, одржувајќи ги фиоките за кујната да изгледаат организирани и чисти.