Натоварен тандем со сина вода Кенди 60079
  • Неодамнешно

Натоварен тандем со сина вода Кенди 60079

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висината на пакетот на производот е 3,048 см Должината на пакетот на производот е 42. Ширината на пакетот на производот е 11. Тип на производ : Опрема за риболов. Висината на пакетот на производот е 3,048 см. Должината на пакетот на производот е 42. Ширината на пакетот на производот е 11. Тип на производ : Опрема за риболов. Кенди со сина вода 60079 натоварен тандем.