#4-40 x 3/16 Машински завртки, челик, тава глава, погон на Филипс, целосна нишка, обложување на цинк
  • Неодамнешно

4-40 x 3/16 Машински завртки, челик, тава глава, погон на Филипс, целосна нишка, обложување на цинк

DEN 505.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Машински завртки со погон на Филпс Прицврстувач за исправено тресење со надворешни навои дизајнирани да поминат низ дупка или орев што е пред-прислушувана за да формира нишка за парење за завртката. Машински завртки формираат раствор за прицврстување супериорно во јачина на завртки за навој.