Планински мажи го видоа сечилото 5 Електроплетираниот дискови за сечење и мелење на дијаманти со двојно мелење страни M14 прирабница за гранит мермер
  • Неодамнешно

Планински мажи го видоа сечилото 5 Електроплетираниот дискови за сечење и мелење на дијаманти со двојно

DEN 644.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Исклучителна изработка, лесна инсталација и употреба, широк опсег на апликации, може да ви помогне многу во професионалната работа Снабдување со DIY : плочки. Број на модел : SA91105 M14. Апликација : За сечење мелење гранит мермер. Тип на сечило : Дијамантски лопати. Исклучителна изработка, лесна инсталација и употреба, широк опсег на апликации, може да ви помогне многу во професионалната работа. Снабдување со DIY : плочки. Број на модел : SA91105 M14. Апликација : За сечење мелење гранит мермер. Тип на сечило : Дијамантски лопати. Ве молиме, оставете мала грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлична од реалниот предмет. Ве молиме, земете го реалниот како стандард.Финирајќи : На друг број на компјутери : 1 PCBLADE Тип : Дијамант Блејдсблајд Материјал : Diamonddiy Supplies : Biling Quantity : 1 PC (DIA125 MM) Спецификација : M14 Flangeeapplication : За сечење и мелење гранит и мермер.

M14 Flange:
Application:
for cutting & grinding granite & marble